publicystyka head v3
Program
 
XXIV Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia
„Publicystyka 2017”
Projekcje konkursowe:

20 października (piątek)
I blok filmowy godz. 9.00
1. Stop przemocy rówieśniczej PG nr 7 w Kędzierzynie-Koźlu (poza konkursem 5’41’’)
2. The grand son Carles Ledesma Hiszpania 2’
3. Milenialsi Aleksander Hałgas Kraków (Polska) 12’
4. Gary Marina Tome Brazylia 10’
5. Cokolwiek się zdarzy, kocham Cię Justyna Mytnik Łódź (Polska) 14’
6. Ashen Jon Mikel Caballerro Lorea Hiszpania 9’
7. FIFO Sacha Ferbus Belgia 12’
8. Tylko cisza Aleksandra Hildebrant Brzeźnica (Polska) 4’
9. The App Julian Merino Hiszpania 15’

II blok filmowy godz. 11.00
1. Historia łaziskich kin Henryk Latusek Łaziska Górne (Polska) 15’
2. Refugees David Rodriguez Muńiz Hiszpania 14’
3. Artysta Marcin Biegański Topola Wlk. (Polska) 20’
4. Love Waddah Alfahed Syria 12’
5. Droga do Mekki Konrad Puchalski Zielona Góra (Polska) 11’30’’


III blok filmowy godz. 13.00
1. Konno i w ostrogach Natalia Pastuch Legnica (Polska) 1’31’’
Maria Kulisz
Mateusz Sylwant
2. Mai Marta Gonzales Hiszpania 7’
3. AnorMal Luis Galan Kolumbia, Senegal,
Hiszpania 15’
4. Mechanicalife Yoshihisa Nakanishi Japonia 5’
5. Swoją drogą Antoni Gustowski Warszawa (Polska) 15’
6. Życie jest piękne Monika Mocarska Radziłów (Polska) 5’
7. Talibes drawing Carpentier Pierre-Antoine Francja, Senegal 19’
8. Droga powrotna Mateusz Żegliński Józefów (Polska) 22’
9. Unveilling Ceremony Mehdi Boostani Iran 7’
10. Pan Radyjko Tomasz Lisoń Mikołów (Polska) 15’31’’

15:00-16:00 Obiad
IV blok filmowy godz. 19.00
1. Indeks Emilia Jaworska Legnica (Polska) 2’
2. Kukurer poti….. Md Ariful Islam Bangladesz 10’09’’
3. Król Bartosz Gajda Oświęcim (Polska) 20’
4. Siłacz Mateusz Żegliński Józefów (Polska) 4’
5. Pizza- 911 Zacharopoulos Elefterios Belgia, Francja 7’
6. Without Morning Mohammad Baghi Iran 12’
7. Jestem Tomek Paweł Son Ngo Warszawa (Polska) 8’
8. Umbrella Nick Osadchiy Białoruś 3’
9. Alegoria ekologiczna Tomasz Pawlak Warszawa (Polska) 6’17’’
10. M.A.M.O.N. Alejandro Damiani Meksyk, Urugwaj 5’
11. Łabędzi śpiew Kazimierz J. Bihun Kraków (Polska) 4’40’’

21:00 Bankiet
21 października (sobota)

Wyjazd na wycieczkę około 9:00 / Obiad podczas wycieczki.
V blok filmowy godz. 15.00
1. Uroki zimy w Emzetowie Ewa Werfel Legnica (Polska) 3’33’’
Dorota Zjawińska
Danuta Wróblewska
2. Kill Bill Tymoteusz Staniek Mokołów (Polska) 8’
3. The Doors are open Henrique Grise Brazylia 11’
4. Inny Arkady Barszcz Wodzisław Śl. (Polska) 10’
5. When Lucas met Eva Nuria Rubió Hiszpania 8’
6. Dyptyk: Ja I Mama Michał Rakowski Radomsko (Polska) 9’50’’
7. Affection Kanniah Ravichandran Indie 9’
8. PM 2,5 Piotr Biedroń Kraków (Polska) 6’
9. Papers Tao Hu Tao Chiny, USA 3’
10. 12 miesięcy słońca, cz. 1 Michał Barański Lublin (Polska) 13’
Łączny czas: 80’83’’

VI blok filmowy godz. 17.00

1. Diobli młyn Henryk Latusek Łaziska Górne (Polska) 10’
2.Pills for love Vicky Calavia SOS Hiszpania 9’
3. Mów mi Rico Szymon Piegza Bolecin (Polska) 7’
4. From Hasakah with Love Mohammad Farahani Iran 9’
5. Podwójne korzenie Mariusz Jankowski Baborów (Polska) 22’
6. Maram Samer Beyhum Liban 6’
7. Patrz, z czego będzie chleb Ewa Kochańska Warszawa (Polska) 12’
8. Powrót Michał Stenzel Koszalin (Polska) 4’


19:00 Koncert zespołu Avocado i kolacja
22:00 Uroczyste wręczenie nagród
                             Publicystyka 2017 plakat








Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć zobacz naszą politykę prywatności - czytaj.

Zakceptuj pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information