Data i godzina wydarzenia: Terminy zostaną podane później

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z niepełnosprawnością i dysfunkcjami różnego typu, ich opiekunów, jak również pozostałe dzieci, do wzięcia udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów  rzeźbiarskich i sensorycznych,  które realizowane będą na przestrzeni roku 2022/2023 w Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie -Koźlu. Istotą spotkań warsztatowych jest integracja, wspólna zabawa i sensoryczne doświadczanie świata.

Warsztaty sensoryczne: planowane jest jedno spotkanie warsztatowe w miesiącu (sobota, godz. 16.00, w miesiącach: wrzesień - grudzień 2022, styczeń-czerwiec 2023, sierpień-wrzesień 2023).

 Warsztaty rzeźbiarskie: planowane są dwa spotkania warsztatowe w miesiącu (wrzesień – grudzień 2022, styczeń-wrzesień 2023).

 Dokładne terminy spotkań zostaną podane w późniejszym okresie, zakwalifikowanym osobom 

 

Zapisy pod nr tel. 77 480 25 57, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ilość miejsc ograniczona.

--------------------------------------------------------------------------------------------Przedsięwzięcie „Warsztaty sensoryczne o charakterze integracyjno-terapeutycznym” realizowane są w ramach PROGRAMU ROZWÓJ LOKALNY, projekt  pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego" finansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Image
Image